ده سال فراز و نشیب‌های زیادی

مجموعه زیبایی موت باما

ما را بهتر بشناسید

مجموعه موت باما تیمی است که به مدت ده سال فراز و نشیب‌های زیادی را در این مسیر طی کرده و چه بسیار روزهای سخت و همچنین روزهای خوب و شیرین به چشم دیده‌ست تا امروز خدمتگزار شما بانوان زیبای این سرزمین باشد. اگر نگاهی باز و پذیرا به زندگی داشته باشیم، مسیر آن همواره پر از اعجاب و شگفتی خواهد بود. هیچ نمی‌دانیم چه بر سر راهمان است تا آن حین که به اکتشاف در دنیای خود می‌پردازیم. بخشی از جهت و مسیر زندگی‌مان در دست خودمان است و بخش دیگرش در دست کائنات. گاهی نوازش یک نسیم می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. گاهی یک دیدار، یک سفر، یک اتفاق کوچک یا هر چیز دیگر، مسیری را پیش روی‌مان می‌گذارد که هیچ تصورش را نداشتیم.

شخص اول موت باما

سلام! من آزاده اسماعیلی هستم. بعضی از شما مرا می‌شناسید. شاید مشتری ما بوده‌اید یا شاید هم از هنرجویان. شاید هم برای اولین بار است که به وب‌سایت موت باما  سر زده‌اید. در هر حال، حضورتان در اینجا را مبارک می‌دانم. اگر بخواهم دربارۀ خود صحبت کنم، شاید بهتر باشد به همان روال همیشگی، از تجربیات و تحصیلاتم شروع کنم. هرچند درس و دانشگاه برای اغلب ما انتخابی از سر ناچاری است اما قطعاً دورۀ مؤثری به حساب می‌آید. با این حال من رشته‌ام را دوست داشتم و دورۀ دانشجویی را نیز با عشق و علاقه گذراندم. فارغ از نتیجه‌ای که از آن گرفته‌ایم.

آشنایی با آزاده اسماعیلی

سرگذشت و اتفاقات پایه گذاری موت باما

نقطه شروع من

تحصیلات من مرتبط با کار و حرفه‌ای که اکنون دارم نیستند. در رشتۀ مهندسی عمران درس خواندم. مقطع کارشناسی را در دانشگاه چمران اهواز گذراندم و کارشناسی ارشد را از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران گرفتم. فعالیت‌هایی در تحصیلات خودم هم داشتم. هرچند دیری نپایید و تنها یک سال در زمینۀ مهندسی کار کردم. سر سخن را در این باره کوتاه می‌کنم و به اصل بحث می‌پردازم. همه چیز از سفری به مالزی شروع شد. دوره‌ای که با پدیده‌ای به نام ریباندینگ مو آشنا شدم. یک سفر تفریحی که آیندۀ مرا تغییر داد.
آشنایی با صافی ژاپنی و ریباندینگ در مالزی

آشنایی من با صافی ژاپنی و علاقه‌مند شدنم به آن، در یک آن اتفاق افتادند. بنابراین فوراً شروع به یاد گرفتن آن کردم و بلافاصله مشغول به کار شدم. کم‌کم تجربه‌ام در کار بیشتر می‌شد. از همان ابتدا می‌خواستم در کارم متمایز و درجه یک باشم. بنابراین به آموزش خودم اهمیت زیادی دادم و به کارگیری مواد مرغوب و اورجینال در اولویتم قرار گرفتند. چرا که باور دارم هم تکنیک و هم ابزار دو عامل اصلی خلق کردن یک نتیجه عالی هستند.

شروع به کار در اتاق 12 متری

زندگی حرفه‌ای من در دورۀ سختی از زندگی آغاز شد. زمانی که پول زیادی نداشتم و فشارهای مالی کم نبودند. اما سرمایه‌ای داشتم که با عدد و رقم قابل محاسبه نبود. چیزی که آن را پشتکار و علاقه می‌نامم. شروع به کار من هم با حداقل تجهیزات و امکانات بود: یک اتاق 12 متری، یک صندلی و یک آینه. این یعنی تنها یک نفر در هر نوبت امکان دریافت خدمات مرا داشت.از همان روزهای اول می‌دانستم که باید کیفیت کار خودم را حفظ کرده و ارتقاء دهم. رمز موفقیت را از همان ابتدا دریافته بودم. اینکه مشتریِ راضی، سرمایۀ من خواهد شد و خیر و برکت رضایت ایشان به کسب و کار من رونق خواهد بخشید. مهارت و تکنیک بالا در کنار محصولاتِ مرغوب، کیفیت کاری مرا بالا بردند. همین باعث شد تا مشتریانم، مشتریان جدیدی را برایم بیاورند. در واقع رشد و گسترش کار من در ابتدا تنها با بازاریابی ارجاعی بود. کسب و کار من، دهان به دهان به دیگران معرفی شد. چند ماه بعد، دو صندلی و دو آینه در اتاق کارم داشتم.

سختی های شروع به کار

هیچ هدف بزرگی بدون تلاش به نتیجه نرسیده

رمز موفقیت: حاصل‌ضرب علاقه در پشتکار

هر روز رشد بیشتری می‌کردم و مشتریان تازه‌ای سراغم را می‌گرفتند. همواره سعی می‌کردم (و می‌کنم) که با تکنیک‌های جدید و روش‌های تازه همسو و همگام شوم. دوره‌های مختلفی را در مالزی، دبی و ترکیه گذراندم. در ایران هم هیچوقت از یادگیری غافل نشدم. رفته‌رفته، چهار صندلی و چهار آینه در یک سالن 70 متری جای گرفتند. بعد شش صندلی و شش آینه در یک سالن 130 متری. این رشد ادامه داشت تا اینکه در حال حاضر شعبۀ دوم در الهیه را نیز افتتاح و مشغول به کار کرده‌ایم.

آموزش، تکنیک، تجربه و متریال مرغوب

من در کار خودم، ادعای بهترین بودن دارم. این را به جرأت می‌گویم و بدون اغراق. دلایل و منطق محکمی هم برایش دارم. چرا که همواره تمرکزم را بر آموزش و یادگیریِ خودم گذاشتم. با وجود اینکه به عنوان مدرس در تهران و شهرستان‌های مختلف هم کار کرده و می‌کنم اما می‌دانم که توقف یادگیری به معنای شکست است. معیار دیگری هم در بهترین بودنِ موت‌باما هم دارم و آن، استفاده از مواد مرغوب، درجه یک، اصل و استاندارد است. خانم‌های زیادی نزد من آمده‌اند که موهای‌شان به خاطر تکنیک نامناسب، مواد نامرغوب یا هر دوی آن‌ها آسیب دیده‌اند. در 10 سال فعالیت حرفه‌ای خود، به صورت تخصصی با مشتریانم در ارتباط بوده‌ام. از این بابت خدا را شاکرم که مشتریان را همواره راضی و خوشحال بدرقه کرده‌ام.

ادعای بهترین بودن

10 سال فعالیت حرفه‌ای، به صورت تخصصی در ارتباط با مشتریانم

دوره های آموزشی مجموعه

مدرس دوره‌های ریباندینگ و دیگر حوزه‌های مرتبط با صافی مو

خدمات در کنار دوره‌های آموزشی

چندین سال است که مدرس دوره‌های ریباندینگ و دیگر حوزه‌های مرتبط با صافی مو در کشور هستم. بیش از هزار هنرجو را در قالب‌های مختلف آموزش داده‌ام. ورکشاپ‌ها، آموزش‌های خصوصی و آنلاین از این قرار بوده‌اند. در دوران همه‌گیری کرونا، آموزش ریباندینگ بیشتر به سبک و سیاق آنلاین سپری شدند. در مباحث آموزشی، هنرجویان را به شکلی عمیق و با عشق زیاد آموزش داده‌ام. تجربۀ عملی و تئوری آموزش به شکلی مکمل در دوره‌های آموزشی من حضور داشته‌اند. هنرجویانم را هم بی‌چشم‌داشت راهنمایی کرده‌ام. پشتیبان آن‌ها بوده‌ام و باز هم خوشحالم که بعضی از آن‌ها به درجات بالایی در این حرفه رسیده‌اند. این برای من یک معنا دارد و آن هم این است که رسالت خود را به درستی انجام داده‌ام.

دو خانوادۀ من در تعادل با یکدیگر

تا به اینجا در مورد زندگی حرفه‌ای خود گفتم. اما این یک بخش از زندگی من است. پرسنل و کارکنان، هنرجویان و مشتریان من شبیه به اعضای خانواده‌ام هستند. اغلب پرسنل سالن‌های خود را بیشتر از همسر و دخترم می‌بینم و با آنان وقت می‌گذرانم. عاشقانه آن‌ها را دوست دارم. فضای کاری و جو بسیار مثبت و انرژی‌بخشی در مجموعه موت باما برقرار است. به همان اندازه که حرفه‌ای‌گری، تکنیک و مهارت برایم اهمیت دارد، اخلاق خوب، مشتری‌مداری و روحیۀ مثبت را نیز مهم می‌پندارم.

در کنار کار و حرفه‌ام، یک همسر، یک مادر، یک خواهر و یک دختر هستم. خوشحالم که زندگی شخصی و خانوادگی‌ام را هم به اندازۀ زندگی حرفه‌ایم به خوبی ساخته‌ام. خانواده‌ام برایم اهمیت زیادی دارند و بخش مهمی از زندگی من هستند. می‌دانم که زندگی تک بعدی چنگی به دل نمی‌زند. ما انسان‌ها در این دوره، بیش از هر زمان نیازمند تعادل در کار و زندگی هستیم. چرا که اگر از یکی از دو طرف بوم افتاده باشیم، زندگی را باخته‌ایم. پس بهتر است با چشمانی باز، نگاهی روشن و دلی پر از عشق، در مسیر خوشبختی قدم برداریم.

اهمیت حرفه‌ای‌گری، تکنیک و مهارت

اخلاق خوب، مشتری‌مداری و روحیۀ مثبت

رزومه آزاده اسماعیلی

با سوابق و رزومه من آشنا شوید

 • مدرس عالی لاین های تخصصی صافی و درمان مو
 • سابقه آموزش به بیش از هزار هنرجو در این حرفه
 • گذراندن دوره های تخصصی بسیار داخل و خارج از کشور
 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
 • ارایه خدمات تخصصی صافی و احیای مو در دو مرکز حرفه ای واقع در شمال تهران­- الهیه و شمال غرب تهران (مرکز خرید اپال)
 • مبدع و مبتکر طرحهای اختلاط مواد صافی مو با سابقه قریب به ده سال
 • اولین برگزارکننده کلاسهای آموزشی آنلاین بصورت لایو برای هنرجوهای ایرانی و غیرایرانی خارج از کشور
 • اولین منتور و کوچ حرفه ای کسب و کارهای مربوط به لاین های صافی و احیای مو
 • برگزارکننده دوره های آموزشی صفر تا صد بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و مجازی، در لاین های زیر
 • ریباندینگصافی ژاپنی-دائمی برای موهای طبیعی و سالم
 • کراتینصافی و احیای مو
 • پروتئین تراپیصافی و احیای موهای با شدت آسیب بالا
 • بوتاکسآبرسانی مو
 • آنریم تراپیدرمان عمقی موهای کشسان شده از دکلره
 • اوزون تراپیروشی درمانی برای مشکلات مو و پوست سر مثل ریزش مو و شوره سر و…

نمونه مدرک‌های مجموعه موت‌با‌ما

مشاهده سرتیفیکیت های مجموعه موت باما

عکس های نمایشگاه

تصاویر برگزاری نمایشگاه با حضور آزاده اسماعیلی