مجموعه زیبایی موت باما

پروتئین تراپی روشی است که با استفاده از یک سری مواد مغذی...

موی انسان به طور طبیعی از پروتئینی به نام کراتین (بیش از 98%) ساخته شده که به آن فرم و استحکام می بخشد. زمانی که مو در معرض فاکتورهای طبیعی مانند نور خورشید، باد، گرما و همچنین استفاده مداوم از مواد شیمیایی (رنگ و دکلره) و ... قرار گیرد، این عوامل به مرور زمان منجر به شکستن پروتئین های موجود در مو می شوند که در دراز مدت منجر به آسیب های عمقی به مو می شوند. تنها راه درمان این موهای آسیب دیده انجام تکنیک پروتئین تراپی در سالن های مجهز و تخصصی می باشد. پروتئین تراپی روشی است که با استفاده از یک سری مواد مغذی حاوی پروتئین بالا به درمان موهای آسیب دیده، تغذیه، رشد، آبرسانی، افزایش حجم و ضخامت آنها کمک می کند و مو را 100% صاف و لخت و ابریشمی می کند. در این روش پروتئین های هیدرولیز شده به طور مستقیم و به طور عمقی به فولیکول های مو تزریق شده و باعث استحکام لایه محافظ کوتیکل می شود. همچنین هر گونه شکاف یا سوراخی که در لایه کوتیکول و کورتکس مو ایجاد شده باشد در حین پروتئین تراپی توسط پروتئین پر و ترمیم می شود که احتمال آسیب مجدد به مو را در آینده به طور چشمگیری کاهش می دهد.

بعد از پروتئین تراپی رنگ و دکلره هیچ منعی ندارد، بلکه با انجام این تکنیک قبل از هر گونه پروسه شیمیایی بر روی مو به ویژه رنگ و دکلره از سوختگی و آسیب به مو جلوگیری شده و رنگ ثبات و درخشندگی بیشتری خواهد داشت. ( در صورت وارد شدن کمی آسیب به مو بعد از انجام دکلره میتوانید از یکی از لاین­های درمانی مثل بوتاکس، آنزیم­تراپی یا ویتامینه برای احیای مجدد و کامل مو استفاده کنید.)

ماندگاری پروتئین تراپی بسته به جنس و ضخامت مو 2 تا 3 سال است که در مجموعه تخصصی موت­باما با مواد اورجینال و کار تکنیکال و به صورت تضمینی انجام می شود. 

درخواست مشاوره