مجموعه زیبایی موت باما

کراتین باعث نرمی، درخشندگی، صافی و درمان موهای فر، مجعد و ...

کراتین یک نوع پروتئین است که از مواد تشکیل دهنده پوست، مو و ناخن بوده و در اندام های داخلی و غدد بدن نیز یافت می شود. از آنجا که کراتین به عنوان بلوک های ساختمانی مو می باشد، استفاده از روش های درمانی و مکمل های کراتینی می تواند به تقویت مو کمک می کند و آنها را سالم تر نشان می دهد.

صافی احیا یا کراتین یک پروسه شیمیایی است که باعث نرمی، درخشندگی، صافی و درمان موهای فر، مجعد، خشک و آسیب دیده می شود. این روش برای موهایی انجام می شود که آسیب عمقی به آن وارد نشده است و در اثر رنگ های مکرر، دکلره، اتو و سشوار زیاد خارجی ترین لایه مو که کوتیکول نام دارد از بین رفته و به راحتی رطوبت از ساقه مو خارج شده و مو حالت وز و آسیب دیده به خود می گیرد. با این روش کوتیکول توسط کراتین ترمیم شده و موخوره و وزی مو از بین رفته و مو سلامت خود را به دست آورده و به طور کامل صاف و لخت و ابریشمی می شود. 

بعد از صافی احیا انجام رنگ و دکلره هیچ منعی ندارد ولی هر بار دکلره 20 تا 40 درصد کیفیت احیای کار را کاهش می دهد که بعد از آن می توان با انجام کار درمانی مجدد آن را جبران کرد.

ماندگاری لاین صافی احیا 2 سال است که در مجموعه تخصصی موت­باما با مواد ارجینال و کار تکنیکال و به صورت تضمینی انجام می شود.

درخواست مشاوره