آیا شما سوال جدیدی دارید؟

امروز از ما بپرسید

به متداول ترین سوالات شما پاسخ داده ایم

سوالات

پر تکرارترین سوالات

مراقبت پس از انجام خدمات چگونه است؟
ممنوعیت تماس مو با آب برای افرادی که لاین ریباندینگ انجام داده اند 48 ساعت است. این ممنوعیت برای دیگر لاین های درمانی مثل صافی احیا، پروتئین تراپی و ... به 72 ساعت افزایش می یابد.در طول دوره ی 2 الی 3 روزه ی فوق، از کش، کيليپس، گيره ی سر، تل و ... استفاده نکنید، ضمناً مراقب باشید سر و موهایتان عرق نکند.از هر عملی که باعث تغییر حالت طبیعی مو میشود، مثل پشت گوش دادن مو، بافتن آن، بد خوابیدن و حالت گرفتن مو و ... پرهیز کنید.
انتخاب شامپو
بعد از خدمات واجب است  از شامپو، ماسک مو و نرم کننده بدون سولفات استفاده شود.سولفات موجود در محصولات معمولی و تقلبی به مرور زمان باعث ورود آسیب هایی مثل خشکی و کدری مو و در نهایت از دست رفتن شادابی آن میشود.بنابراین باید از اورجینال بودن محصولات مراقبتی فوق اطمینان صددرصد داشته باشیم. لذا توصیه ی ما به تهیه ی آنها از مرکز است.
روش شست و شوی صحیح مو با شامپو
برای شست و شوی صحيح؛ با نوک انگشتان دست شامپو را به کف پوست سر خوب ماساژ دهيد. دقت داشته باشيد شست وشو سطحی نباشد چرا که در غير اين صورت چربی از پوست سر شما به خوبی پاک نخواهد شد و احتمال ريزش مو را افزايش ميدهد.در شست وشوی موهای بلند برای جلوگیری از ورود آسیب به ساقه مو از تغییر جهت خواب مو، بالای سر آوردن و در هم تنیده کردن آن بپرهیزید و در همان جهت خواب مو، کف حاصله را از بالا به پايين به سمت ساقه مو هدايت کنيد.
روش استفاده از ماسک یا نرم کننده
برای داشتن موهايی سالم و شاداب پس از شامپو در حمام حتما بايد از نرم کننده يا ماسک مو استفاده شود.نرم کننده را ميتوانيد به صورت روزانه استفاده کنيد ولی ماسک مو را یک تا دو روز در میان، چون تغذيه رسانی ماسک مو بيشتر است.*دقت داشته باشيد هيچ محصولی به جز شامپو نبايد با کف سر تماس داشته باشد، بنابراين ماسک و نرم کننده را با فاصله 5 سانتیمتری از ريشه، به موها بزنید تا کل ساقه به خوبی آغشته شود.*نرم کننده 5 دقیقه و ماسک مو بين 10 تا15 دقيقه باید روی موها بماند تا مو به خوبی تغذيه و بازسازی شود.*در پایان حمام فقط مو را کمی آبکشی کنيد و اجازه دهيد نرمی ماسک يا نرم کننده روی ساقه ی موی شما باقی بماند.

سوالات دیگر

پاسخ سوالات عمومی

دفعات شست وشو
برای جلوگيری از خشکی و ورود آسيب به مو، در هفته بيش از 3 مرتبه شامپو نکنید.*اگر عادت داريد هرروز دوش بگيريد ميتوانيد موها رو با اب بشوييد و سپس از نرم کننده يا ماسک مو استفاده کنيد.
مراقبت بعد از حمام
اجازه دهيد موها 5 الی 10 دقيقه در حوله بماند تا آب موها گرفته شود به این حالت در اصطلاح دو نم می گوییم. درحالت دو نم از محصولات مراقبتی و محافظ حرارت مثل روغن آرگان استفاده کنيد.( روغن آرگان مرغوب و اورجینال سریع جذب مو می شود، ولی روغن آرگان های متفرقه فقط مو را چرب می کنند.)به جز لاین ریباندینگ (صافی دائمی)، در تمام لاین های درمانی و صافی بعد از زدن روغن آرگان باید با باد گرم سشوار و برس چوبی موهایتان را صد در صد خشک کنید.
برس مناسب مو
تنها برسی که برای سلامت مو مناسبه برس چوبی ست. (مهم دندانه های برس ست که باید چوبی باشد، بدنه مهم نیست)برس های فلزی یا پلاستیکی در مو الکتریسته ساکن تولید می کنند که باعث ایجاد موخوره و ورود آسیب به مو می شوند.
مراقبت قبل از حمام
برای کاهش احتمال خشکی و کم آبی موهایتان می توانید 2الی 3 ساعت قبل از حمام ساقه موها را به خوبی به روغن نارگيل آغشته کنيد تا تغذيه و آبرسانی شوند.
استخر بعد از صافی و احيا
کلر موجود در آب استخر موجب خشکی و از دست رفتن درخشندگی مو ميشود، حتماً قبل از رفتن به استخر موهای خود را به روغن نارگیل آغشته کنید، زيرا روغن نارگيل مانند يک لايه محافظ دور ساقه را گرفته و مانع رسیدن کلر به داخل آن می شود .برای محافظت بیشتر حتما از کلاه لاتکس استفاده کنيد.
رنگ کرن موها بعد از صافی و احيا
برای "رنگ کردن یا رنگساژ " موها پس از خدمات ما، حتما بايد از رنگ های فاقد آمونیاک استفاده کنيد.توصیه ی ما به شما برای "دکلره کردن" موها حداقل دو هفته قبل از خدمات است. ولی پس از خدمات حتماً از برندهای معتبر و در مراکز حرفه ای بهره بگیرید، با این وجود هم حدوداً 20 درصد کيفيت صافی افت میکند.برای محافظت بیشتر حتما از کلاه لاتکس استفاده کنيد.

از ما بپرسید ...

سوالی دارید؟

راه زندگیتون مثل موهاتون صاف و ابریشمی!تیم ما آماده است تا لبخند و زیبایی را که شایسته آن هستید به شما هدیه دهد.