مجموعه زیبایی موت باما

آنزیم تراپی یک روش درمانی غیرشیمیایی برای موها...

آنزیم تراپی یک روش درمانی غیرشیمیایی برای موهایی است که عمیقاً خشک و آسیب دیده هستند و یا در اثر استفاده مداوم مواد شیمیایی نامرغوب دچار سوختگی و کشسانی شده اند. در این موها پیوندهای ساختمان مو شکسته شده و مو شدیدا آسیب دیده است. در آنزیم تراپی با تزریق اسیدآمینه به مو پیوندهای شکسته شده بازسازی و شکاف ها پر و مو عمیقا درمان خواهد شد. به عبارت دیگر هدف از آنزیم تراپی درمان عمقی، سلامت، نرمی و درخشندگی موهای آسیب دیده فر، مجعد، وز، خشک، نازک و ضخیم می باشد و صافی مو در اولویت قرار ندارد. در این تکنیک بر خلاف ریباندینگ در ساختمان داخلی مو تغییری ایجاد نمی شود و حالت و استایل آن به طور کامل حفظ می شود. اما پس از آنزیم تراپی مو قابلیت تغییر استایل (صاف و فر کردن) را بدون هیچ آسیبی خواهد داشت. زیرا ترکیبات اضافه شده به مو در این تکنیک (کاتالیزورهای طبیعی عصاره میوه) مانع از ایجاد اثرات نامطلوب بر روی مو یا پوست سر خواهند شد.

پس از آنزیم تراپی نه تنها رنگ، دکلره و صاف کردن مو بلامانع است بلکه بهتر است این خدمات بعد از انجام آنزیم تراپی انجام شوند چون در کیفیت و ماندگاری آنها تاثیر بسزایی دارد.

این لاین با احیا و درمان قوی جزء درمان های دوره ای محسوب می شود که میتواند هرچند هفته یکبار بسته به جنس و نیاز مو تکرار شود.

درخواست مشاوره