دوره آموزش حضوری

دوره های آموزشی جامع مجموعه موت باما

مرکز تخصصی موت‌باما، دوره های آموزشی جامع در تهران و شهرهای مختلف ایران به صورت حضوری و همچنین دوره های آنلاین برای هنرجویان داخل و خارج از کشور برگزار می کند. مدرس دوره های مختلف این مجموعه خانم ” آزاده اسماعیلی ” است که تاکنون افتخار آموزش بیش از 1000 هنر جو در داخل و خارج از کشور را دارد که توانایی اجرای تمام لاین های رشته صافی و احیا را با جدیدترین متدها و به صورت تخصصی کسب کرده اند.

درخواست مشاوره

با ما ارتباط بگیرید

دوره حضوری آموزش صافی احیا یک دوره کامل و تخصصی به صورت تئوری کاملا علمی و کاربردی می باشد. این دوره در مجموعه موت‌باما توسط خانم آزاده اسماعیلی تدریس می‌شود که هنرجویان با شرکت در آن به دانش کافی و کاربردی در زمینه ساختار کلی مو، انتخاب روش و مواد مناسب با توجه به جنس موی هر مشتری، نحوه مواد گذاری و اتوکشی صحیح مو در انواع لاین های صافی و احیای مو دست پیدا می‌کنند. در این دوره سعی بر این است که با آموزش تخصصی، هنرجویان تسلط اصولی بر این حرفه پیدا کنند و بتوانند به عنوان فردی مستقل و موفق در جامعه کسب درآمد کنند. این دوره آموزشی از صفر تا صد بوده و و هیچ پیش نیازی ندارد که با توجه به این موضوع علاقه مندان در هر سطحی و با هر سنی می توانند در آن شرکت کنند هر چند گفتنی است و پس از اتمام دوره هنرجویان مبتدی می‌توانند به صورت جدی وارد بازار کار شده و درآمد زایی کنند (در صورت احراز شرایط مجموعه می‌توانند در خود مرکز موت‌باما استخدام و مشغول بکار شوند) و افراد با تجربه در این زمینه سطح دانش و توانایی خود را به صورت تخصصی بروز کرده و بازار کار خود را رونق بخشند.

دوره حضوری صافی احیا به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و ارتقای سطح متخصصین صافی احیا در مجموعه موت‌با‌ما برگزار خواهد شد که پس از پایان دوره از طرف این مجموعه به هنرجویان گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد. لازم به ذکر است که در این دوره همه مراحل آموزشی از صفر تا صد بر روی مدل زنده انجام شده و هنرجویان از نزدیک با جزئیات و نکات کاربردی در هر مرحله از کار آشنا خواهند شد و خودشان روی مدل ها تمام مراحل کار را انجام می دهند .

سرفصل های دوره

  • آشنایی با ساختار مو
  • شناخت میزان آسیب مو و تشخیص لاین مناسب
  • انتخاب مواد مناسب
  • آموزش کامل صفر تا صد مراحل کار
  • معرفی مواد و متد های روز دنیا
  • آموزش صافی های با ماندگاری بالا
  • آموزش کار با دستگاهای تخصصی
  • تمرین و تکرار هنرجویان روی مدل موهای مختلف

خرید دوره حضوری

مرکز تخصصی موت باما

سوالات متداول

پر تکرارترین سوالات

1- برای شرکت در این دوره نیاز به پیش آگاهی است؟
به جز دوره آپدیت (دوره ارتقاء سطح) که برای همکاران و متخصصین صافی احیاء است دو دوره دیگر (دوره خصوصی و دوره نیمه خصوصی) نیاز به پیش آگاهی ندارد و آموزش کاملا از ابتدا و پایه شروع می‌شود.
2- مکان برگزاری این دوره کجاست؟
مکان برگزاری این دوره در آموزشگاه موت‌باما می‌باشد. آدرس هر دو شعبه در سایت آمده است.
3- پس از اتمام این دوره می توان در بازار کار فعالیت خود را آغاز کرد؟

بله شما در پایان دوره آموزشی و تمرینات لازم بلافاصله می توانید وارد بازار کار شوید و کسب در آمد نمایید.

4- امکان شرکت در دوره برای کسانی که ساکن تهران نیستند وجود دارد؟

بله ، برای دوره حضوری که در آموزشگاه موت‌باما در خیابان شریعتی برگزار می شود، یک خوابگاه خیلی خوب در نزدیکی آموزشگاه به دوستانی که از شهرستان تشریف می آورند معرفی می شود.

5- این دوره جزوه آموزشی هم دارد؟
بله. جزوه آموزشی کامل دارد که به صورت رنگی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
6- ا گر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر باشد باید دوباره هزینه پرداخت شود؟
برای آموزش اگر حضوری باشد و ما مدل در اختیار شما قرار دهیم و مربی در کنار شما باشد، برای این تمرین و تکرار نیاز به هزینه است اما در صورتی که فقط در مجموعه حضور داشته و ناظر مجدد مراحل کار باشید، بدون پرداخت هزینه و رایگان است.
7- آیا آموزش و تمرین روی موهای واقعی انجام خواهد شد؟
بله تمامی مدل ها، مدل زنده هستند که آسیب های متفاوت و محتلف مو به صورت واقعی آموزش داده می شود.
8- آیا بعد از این به هنرجویان دوره گواهینامه داده خواهد شد؟
بله در پایان دوره به هنرجویان سرتیفیکیت آموزشگاه موتباما برا گذراندن این دوره داده می شود و در صورت درخواست هنرجو می توانند اقدام به گرفتن مدرک سازمان فنی حرفه ای نماید.
9- افراد کاملا مبتدی می توانند در این کلاس شرکت کنند؟
افرادی که هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارند میتوانند در دوره خصوصی و نیمه‌خصوصی شرکت کنند. اما دوره ارتقاسطح ویژه متخصصین صافی و احیاست.
10- پشتیبانی بعد از شرکت در دوره به چه صورت می باشد؟
به مدت یکسال پشتیانی این دوره می باشد جهت رفع اشکال و صحبت با مدرس حهت پاسخ گویی به سوالات.